Ford одягнув на працівників екзоскелети

Ford і провідний розробник екзоскелетних технологій компанія Ekso Bionics приступили до тестування підтримує екзокаркаса EksoVest, що дозволяє зменшити втому і травмування працівників складальних лініях автовиробника.

В компанії підрахували, що протягом робочого дня збирачеві доводиться 4600 раз піднімати руки вгору. За рік ця цифра сягає 1 мільйона. Наслідком такого напруженого темпу робіт є підвищений рівень травматизму і фізичної втоми. Так, з 2005 по 2016 рік на підприємствах Ford в Північній Америці в результаті травмування працівників ефективність використання робочого часу скоротилася на 83%.

Екзокаркас EksoVest полегшує виконання робіт на висоті від 1.52 до 1.95 м, забезпечуючи підтримує зусилля від двох до семи кілограмів на руку. Важить екзоскелет 4.3 кг і може бути використаний на будівельних майданчиках, заводах і в складських приміщеннях.

На даному етапі EksoVest тестується на двох підприємствах Ford в США. Надалі його зможуть випробувати працівники заводів компанії в Європі і Південній Америці.

Це вже далеко не перший подібний проект в історії Ford. Ергономічні технологічні інструменти використовуються в процесі виробництва більш ніж 100 автомобілів на підприємства марення в різних країнах світу, в тому числі Ford Mustang 2018, Ford F-150 2018, а також нових Ford Expedition і Lincoln Navigator. Величезні кошти, вкладені автовиробником в розвиток нових технологій, дозволили на 90% знизити кількість рухів при виконанні складальних робіт і полегшити працю співробітників компанії.

Джерело: Ford

Related