Ford нагадав про гібридний «Мустангу»

Американська марка опублікувала новий тизер свій майбутній гібридної моделі.

Зображення передньої частини автомобіля зі світловим синім контуром скакуна і написом Hold your horses (придержи коней) з'явилося на офіційній сторінці компанії в Twitter. Очікується, що незабаром після цього повідомлення Ford представить прототип або концепт новинки.

Hold your horses pic.twitter.com/EYNqZLv3ER

– Ford Motor Company (@Ford) 15 березня 2019 г.

Перший відеотізер гібридного Mustang за участю актора серіалу «У всі тяжкі» Брайана Кренстона компанія опублікувала восени минулого року, хоча поява бензо-електричної моделі фордівці анонсували два роки тому. Ролик під назвою «The Future Is Built» продемонстрував зовнішність майбутнього гібрида і навіть дозволив заглянути під капот. Від базової моделі він буде відрізнятися світлодіодним оптикою, формою переднього бампера, відсутністю решітки радіатора і логотипом, що світиться. Під капотом у гібрида бензиновий мотор V8, але ніякої докладної інформації про силову установку в ролику немає. Імовірно, такий Mustang отримає комбінацію «вісімки» з електричною передньою віссю і стане повнопривідним.

В січні цього року патентний офіс США опублікував заявку Ford на гібридну силову установку на базі мотора V8. У ній ДВС призводить задню вісь через звичайну коробку передач, а передні колеса обертає пара електромоторів, розташованих поперечно спереду, під «вісімкою». Кожен з них з'єднаний зі своїм колесом через прості знижують редуктори.

З чуток, гібридний Mustang вийде відразу після «Мустанга» нового покоління, очікуваного в 2021 році, і на початковому етапі буде доступний тільки на північноамериканському ринку.

Related