Ford Fiesta і Ford Ranger поставили рекорди економічності

Ford Fiesta нового покоління і Ford Ranger встановили нові рекорди економічності на щорічному марафоні паливної економічності MPG Marathon в Великобританії.

Ford Fiesta з дизельним мотором TDCi 1.5 (120 к.с.) перемогла в загальному заліку MPG Marathon. Подолавши дистанцію в 570 км., Автомобіль продемонстрував середня витрата палива 2.3 л / 100 км, поліпшивши попередній рекорд на 12% і на 34% офіційно заявлені цифри витрати палива для цієї моделі.

Fiesta з двигуном EcoBoost 1.0 (125 к.с.) перемогла в заліку автомобілів з бензиновими двигунами. Екіпажу автомобіля вдалося домогтися середньої витрати палива – 2.9 л / 100 км, поліпшивши колишній результат на 14%, а офіційно заявлені дані витрати палива на 33%.

На третину поліпшити офіційні показники економічності екіпажам обох хетчбеків вдалося за рахунок використання спеціальних прийомів водіння. При заправці 42-літрового бака Ford Fiesta це рівносильно 14 л безкоштовного палива.

Новий світовий рекорд по максимальній дистанції, пройденої пікапом на одному баку палива (поки не підтверджений офіційно), встановив екіпаж з Норвегії. На Ford Ranger XLT з дизельним мотором Duratorq TDCi (2.2 л, 156 к.с., 385 Нм) і 6-ступінчастою механічною коробкою екіпаж проїхав 1616 км. Рухаючись із середньою швидкістю 60 км / год, гонщики провели на трасі 30 годин. Погані погодні умови не завадили їм домогтися витрати палива менше 5 літрів на 100 км, поліпшивши, таким чином, паспортні дані економічності автомобіля на 23%.

Рекомендації Ford по економічному водінню:

регулярно перевіряти рівень масла; раз на місяць перевіряти тиск в шинах (Недокачані шини підвищують витрата палива на 4%); прибирати непотрібний вантаж з салону і багажника; прибирати з даху невикористаний багажник і закривати вікна (особливо на великій швидкості). Це збільшить економічність автомобіля відразу на 10%; керувати автомобілем без різких прискорень і гальмувань; якомога раніше переходити на високі передачі (коли це зробити в моделях Ford з механічною коробкою вам підкаже спеціальний індикатор).

Джерело: Ford

Related