Ferrari підтвердила появу нового кросовера

Компанія Ferrari побудує повнопривідний кросовер на базі моделі GTC4 Lusso. На ринку новинка з'явиться в кінці 2019 року або на початку 2020 року.

«Він буде виглядати саме так, як і повинен виглядати позашляховик Ferrari, але в той же час він повинен управлятися точно так же, як Ferrari», – заявив керівник альянсу Fiat Chrysler Automobiles Серджіо Маркіонне на автосалоні в Детройті. За його словами, кросовер Ferrari може бути готовий до 2019 року і «це буде найшвидший автомобіль такого типу». Незважаючи на те, що найшвидшим автомобілем сегмента на даний момент є Lamborghini Urus, головним конкурентом майбутнього кросовера Farrari Маркіонне назвав Alfa Romeo Stelvio Quadrifoglio.

Alfa Romeo Stelvio Quadrifoglio оснащується 510-сильним двоциліндровим мотором V6. Час прискорення з місця до 100 км / с становить 3.8 с. Максимальна швидкість – 285 км / ч.

Lamborghini Urus оснащений 650-сильним 4.0-літровим бітурбірованним двигуном V8 і набирає першу "сотню" за 3.6 с. Максимальна швидкість при цьому досягає 305 км / ч. Цілком ймовірно, саме на ці показники будуть орієнтуватися інженери Farrari.

Про плани зі створення кросовера компанія заявила в листопаді 2017 року. З тих пір цей пір на рику з'явився Lamborghini Urus. Модель такого класу є і у Bentley. Крім того, Rolls-Royce збирається освоїти цей сегмент з Cullinan. Близькі до серійним прототипи моделі компанія показала в грудні 2016 року, повідомивши, що серійний Rolls-Royce Cullinan офіційно представлять в 2018 році.

За попередніми даними свій кросовер Farrari побудує на базі GTC4 Lusso. Модель оснастять повним приводом і відкриваються проти ходу руху задніми дверима. Імовірно, автомобіль буде комплектуватися мотором V8 або гібридною силовою установкою.

Джерело: AutoExpress

Related