Естонці створили трицикл в ретро стилі

Естонська фірма Nobe Motors розробила триколісний повнопривідний електромобіль в ретро стилі з запасом ходу близько 200 км.

Команда ентузіастів, що складається з колишніх співробітників компаній RS Motorsport і RaceTech, розробила повнопривідний електричний трицикл під назвою Nobe. Заради реалізації проекту, автори заклали свої будинки.

Автомобіль виконаний в стилі моделей 1960 -1970 років. Оформлення його задньої частини нагадує триколісний мікрокар Messerschmitt Kabinenroller. У салоні аналоговий годинник і спідометр, розмічений до 100 км / ч.

Судячи з потрапила в мережу інформації і фото, кожне колесо трицикла оснащено окремим електродвигуном. Їх сумарна потужність 41 к.с. Запас ходу на одному заряді батареї – 160 км. Ще 40 км забезпечує допоміжний акумулятор, розташовані під ногами переднього пасажира. Заряджати його можна від звичайної побутової розетки, а для зручності «транспортування», автори поклали його всередину пристебнутого до підлоги валізи. Для свого дітища автори передбачили вісім варіантів кольору кузова.

За задумом авторів, «Спритний» (так перекладається Nobe з естонського) буде використовуватися в якості другого автомобіля, призначеного для поїздок по місту. Підзарядити батарею трицикла під час буксирування, можна спокійно залишити повнорозмірне авто за межею міста, пересісти в екологічний Nobe і колесити по вулицях, не завдаючи шкоди навколишньому середовищу.

Коли з'явиться функціональний прототип Nobe, поки не відомо.

Джерело: Drive

Related