Електромобілі Tesla отримають нову навігацію

У 2018 року електрокари Tesla отримають оновлену навігаційну систему. За заявою Ілона Маска, вона буде більш гнучкою і просунутої, ніж все, що раніше випускала компанія.

Про це керівник компанії Tesla написав в Twitter, відповідаючи на публікацію власника автомобіля Tesla з Нідерландів, в якому той скаржився, що за всі роки навігаційна система його автомобіля була оновлена ​​тільки одного разу, та й то незначно. Маск пообіцяв йому серйозне оновлення на початку поточного року, заявивши, що нова навігаційна система, яка є власною розробкою компанії, буде просунутий тієї, яка використовується в автомобілях Tesla на даний момент. Як написав керівник Tesla, роботи ведуться вже давно і компанія готова надати її клієнтам.

За інсайдерською інформацією, нова навігація дозволить впровадити безпілотну систему Tesla Autopilot 2.5, що є основою для повністю автономних автомобілів п'ятого рівня. Очікується, що розгортання оновленої навігаційної системи співпаде з моментом виходу компанії на заявлений рівень виробництва компактного седана Tesla Model 3 – 5000 одиниць в тиждень, а статися це має в першому кварталі року, що розпочався.

Джерело: Teslarati

Related