Електрокари Volkswagen I.D .: названа дата старту продажів

Попередні замовлення на електричний хетчбек Volkswagen I.D. компанія почне приймати 8 травня. Серійне виробництво моделі почнеться на заводі в Цвіккау в листопаді.

Компанія Volkswagen озвучила терміни виходу деяких нових моделей. Так офіційна прем'єра нового Golf відбудеться на спеціальному заході через кілька тижнів після Франкфуртського автосалону, а його місце на стенді марки на автошоу займе перша модель, побудована на спеціалізованій електричної платформі. Анонсуючи прем'єру, компанія оголосила, що замовлення на стартову версію з повною назвою Volkswagen I.D. First Edition почнуть приймати 8 травня. Про це член правління ради Volkswagen Юрген Штакманн заявив, виступаючи на щорічній прес-конференції автовиробника. Штакманн підтвердив, що хетчбеки будуть коштувати менше 30 000 євро, а версія з найбільшою батареєю зможе проїжджати на одному заряді батареї до 550 км.

Неофіційний рендер Volkswagen I.D. за версією AutoExpress

Кросовер Volkswagen I.D. Crozz з'явиться на ринку через рік після хетчбека, а його купеобразного модифікація – в 2021 році. Продажі мінівена I.D. Buzz планують почати в 2022 році, а четвертого представника сімейства – електричний седан I.D. Vizzion – варто очікувати в 2023 році.

Також в компанії підтвердили, що завод в Цвіккау буде основою майданчиком по виробництву автомобілів на платформі MEB. Тут збиратимуть шість автомобілів трьох марок: Volkswagen, Audi і Škoda. Річний обсяг виробництва підприємства складе до 330 тисяч автомобілів.

Джерело: Volkswagen

Related