Електрокари Fisker будуть заряджатися за хвилину

Компанія автомобільного дизайнера Хенріка Фіскер запатентувала технологію, що дозволяє збільшити запас ходу електрокарів до 800 км і зменшити час заряду батареї до однієї хвилини. Технологію представлять на виставці споживчої електроніки CES в січні 2018 року.

В компанії стверджують, що нова технологія зберігання енергії дозволить створювати твердотільні батареї в 2.5 рази перевершують літій-іонні по площі поверхні, щільності і провідності. Вони будуть швидше заряджатися і краще працювати при мінусових температурах. Звичайно, всі ці поліпшені показники позначаться на вартості. Акумулятори Fisker будуть коштувати на третину дорожче літій-іонних. Їх комерційне використання почнеться не раніше 2023 року.

Там же на Міжнародній виставці споживчої електроніки в Лас-Вегасі компанія офіційно представить повнопривідний електричний седан Fisker EMotion.

Модель буде оснащуватися блоком батарей LG Chem і зможе долати на одному заряді 640 км. Розробники говорять, що система швидкої підзарядки UltraCharger дозволяє за 9 хвилин накопичити енергію, достатню для того, щоб ця цифра зросла ще на 200 км. Максимальна швидкість седана – близько 260 км / ч.

У базовій комплектації Fisker EMotion буде коштувати $ 129 тисяч. Постачати автомобіль почнуть в 2019-м, але вже з червня поточного року Fisker Inc. почала приймати попередні замовлення з депозитом в розмірі $ 2000.. На ринку електрокар від Хенріка Фіскер складе конкуренцію Tesla Model S.

Джерело: Motor

Related