Електрокар Tesla Model S з включеним автопілотом потрапив в аварію

Tesla Model S, що рухався в режимі автономного управління, врізався в припарковану пожежну машину. Водій звинуватив автопілот.

Інцидент стався на автостраді недалеко від Вашингтона, де автомобіль Пожежного департаменту Калвер-Сіті ліквідував наслідки іншої аварії. Електрокар Tesla Model S, що рухався, за словами водія, в режимі автопілота, врізався в нього на швидкості 105 км / ч. У ДТП ніхто не постраждав. Доказів того, що на момент аварії автомобілем керував автопілот, немає.

Це вже не перший випадок, коли автомобілі Tesla з автопілотом стають учасниками ДТП. Раніше власники електрокарів писали про те, що використовувана Tesla система круїз-контролю не завжди коректно розпізнає нерухомі об'єкти, в тому числі і припарковані автомобілі. Нинішній випадок може стати підтвердженням цього.

Так, липні 2016 року рухався в автономному режимі автомобіль в'їхав в причіп перетинав дорогу вантажівки. В результаті аварії водій Tesla Джошуа Браун загинув. В результаті розслідування Національна рада з безпеки на транспорті США визнав компанію невинною.

Після цього резонансного ДТП для забезпечення належного функціонування автопілота автомобілі Tesla почали «вимагати» від водіїв постійно тримати руки на кермі. Спеціальні сенсори відстежують тиск і зусилля, що прикладається до рульового колеса, а також частоту їх надходження. У разі відсутності достатнього контролю з боку водія, система відправляє візуальні сигнали: «Hands Required Not Detected» (дослівно «необхідні руки не виявлені»).

Джерело: InsideEVs

Related