Електричний кросовер BMW iNext пройшов випробування холодом

Баварська марка опублікувала фотографії прототипу електричного кросовера BMW iNext, що проходить випробування в умовах екстремального холоду на полігоні в шведському місті Ар'єплуг і поділилася інформацією про хід тестування.

В компанії BMW iNext позиціонують як нового технологічного флагмана марки, який об'єднав майбутні систему автономного водіння, підключення, електрифікації та обслуговування (ACES) . Мета цього етапу тестування – настройка шасі і спеціально розробленої підвіски, а також перевірка роботи повністю електричною силовою установки і інтелектуального повного приводу в екстремальних кліматичних і дорожніх умовах.

Випробуванню холодом піддасться система охолодження акумуляторної батареї, а управління електроживленням eDrive. Зокрема, інженери BMW перевіряють, який вплив чинять низькі температури на зарядний пристрій, передачу енергії до електромотора, роботу системи обігріву салону і кондиціонування повітря. Додаткову настройку пройдуть система рульового управління, гальмування і рекуперації енергії.

На крижаних трасах випробувального полігону інженери BMW тестують спеціально спроектований під електрокар повний привід і електронну систему стабілізації, аналізують роботу керуючих систем адаптивної підвіски і ефективність розподіл моменту між осями.

BMW iNext – це серійна версія однойменного концепту, представленого в минулому році в рамках авіатуру BMW Vision iNext World Flight. Виставковий стенд для шоу-кара побудували всередині Boeing 777F, який протягом п'яти днів побував у Мюнхені, Нью-Йорку, Сан-Франциско і Пекіні. У реалізації авіатуру взяло участь вантажний підрозділ авіакомпанії Lufthansa – Lufthansa Cargo.

Джерело: BMW

Related