Ексклюзивний тюнінг Кіа Ріо стандартними засобами поліпшення автомобіля

Прокачати свою Кіа Ріо – це бажання багатьох власників даного автомобіля, а ми допоможемо декількома рекомендаціями

Кіа Ріо є одним з найпопулярніших корейських автомобілів на вітчизняному ринку. У зв’язку з цим безліч власників цього автомобіля виявляють бажання надати вишуканості і ексклюзивності своєму залізному коню. Зробити свою машину унікальною стабільно допомагає її тюнінг. Деякі речі в рамках тюнінгу можна зробити самостійно, але в основному потрібна робота професіоналів.

Вносити зміни в дизайн будь-якого автомобіля може кожен, але далеко не у кожного виходить справити враження власним тюнінгом. Пам’ятайте, що не всі, що подобається особисто Вам, оцінять інші. Про смаки, як відомо, не сперечаються, але свої дизайнерські здібності краще не перебільшувати.

Віддайте машину на відкуп фахівцям. Люди, які все життя займаються автотюнігом, дуже швидко знайдуть кілька рішень для Вашої Кіа на вибір. Вам же залишиться відібрати сподобалися, і вже на їх базі обговорити власні ідеї.

Скористайтеся професійним дизайнером, як інструментом втілення в життя власних фантазій. Чим щільніше буде співпраця, тим більше воно стане схожим на співавторство. Іноді ідеї дилетантів виявляються настільки геніальними, що ними захоплюються навіть найавторитетніші майстри.

Тюнінг автомобіля Кіа Ріо: основні моменти

  • Внесення змін до екстер’єр автомобіля
  • Підвищення аеродинаміки машини
  • Установка більш досконалої оптики в Кіа
  • Роботи по салону авто
  • Збільшення шумоізоляції автомобіля
  • Тюнінг програмного забезпечення

Екстер’єр машини

В екстер’єрі Кіа Ріо багато змін не потрібно, так як машина в заводській комплектації виглядає вельми симпатично. На Кіа встановлені дуже цікаві протитуманні фари, красива решітка радіатора, непоганий бампер. У зв’язку з цим, при роботі над зовнішністю Ріо, головне – не перестаратися, щоб не зіпсувати.

На замітку

Справжнім проривом в розробці тюнінг-проектів стала поява 3D-графіки. За допомогою спеціальних графічних програм можна як розробити деталі, так і приміряти вже наявні. Тривимірне моделювання вже щосили застосовується передовими тюнинговим ательє, в т.ч. і в Росії.

Підвищення аеродинамічних характеристик Ріо

При збільшенні аеродинамічних характеристик Кіа Ріо, мова, перш за все, заходить про установку обважень. Основними обважуваннями, що встановлюються на Кіа Ріо, є пороги і спойлер. Також можна провести монтаж спеціальних накладок на решітку радіатора.

Лінії кузова Кіа Ріо близькі до спортивної класики. Спойлер цій машині підходить, як рідний. Залежно від типу кузова, він може бути встановлений як закінчення даху або на багажнику.

Низькі обважування на Ріо виглядають симпатично. Вони роблять з міської красуні запеклого бійця автотреків. Але, з огляду на «рівність» наших доріг, занадто скорочувати дорожній просвіт все ж не варто. В іншому випадку раз у раз будете чиркати недешевої тюнинговой оснащенням.

Установка нової оптики

Якщо говорити про вдосконалення оптики автомобіля, то тут немає межі досконалості. Навіть такий автомобіль, як Кіа Ріо можна непогано переобладнати в плані оптики. На Кіа Ріо встановлені і так досить красиві та унікальні фари, так що при покупці нової оптики високого класу знадобитися викласти чималеньку суму грошей. Правда, заплативши пристойно за нову оптику, Ви досягнете не тільки більш досконалого і сучасного вигляду, але і поліпшите якість освітлення дороги.

"

Оптичний тюнінг може торкнутися тільки електронної частини. Штатні галогенки базовій комплектації можна замінити біксенон. Не купуйте дешеві «ксенон», тому що вони абсолютно не відповідають характеристикам справжніх ксенонових ламп. Фірмові лампи обов’язково встановлюються з пусковим блоком.

На замітку

Ніколи не підфарбовуйте світло фар. Червоні вогники в фарах – це не тільки привід для глузувань, але і реальна небезпека для життя. Автомобіль з червоним світлом у фарах може бути сприйнятий, як рухається в попутному напрямку!

Говорячи про тюнінг оптики, не можна не сказати про світлодіодах. Потужна світлодіодна головна оптика – справа досить дорога. Такі фари можуть коштувати кілька тисяч доларів, що для Кіа Ріо невиправдано. Однак задні ліхтарі можна тюнінгувати за допомогою світлодіодів, – цим займаються сьогодні практично в кожному ательє.

Тюнінг автомобіля Кіа Ріо: внутрішній простір

Відверто кажучи, салон Кіа виготовлений з дуже хорошого пластика і непоганого матеріалу. Однак все це синтетика, а ненатурального там зовсім нічого немає. Тому для облагородження інтер’єру можна зробити деякі речі і вставки з більш дорогих матеріалів. Також можна встановити підсвічування в деяких місцях салону.

"

Сьогодні деякі тюнінг-ательє пропонують установку вставок з натурального дерева цінних порід. Деякі виготовляють дерев’яні деталі вручну, але також з’являються виточені на сучасному обладнанні з ЧПУ. Цифрові «деревинки» можуть виглядати дуже здорово, оскільки вони розробляються спочатку на комп’ютері.

Що є, то є: шумоізоляція в Кіа Ріо дуже слабка, і через деякий час Вас стануть дратувати сторонні звуки. Встановити додаткову шумоізоляція найкраще в автосервісі, так це заняття вимагає певної кваліфікації.

Шумоізоляцію краще проводити один раз, але грунтовно. Застосувати варто весь арсенал шумоізоляційних матеріалів. Після акустичного тюнінгу Кіа Ріо придбає комфорт дорогого автомобіля, і нарешті-то, не буде чути настирливе дзижчання мотора.

Чіп-тюнінг

Поліпшити динамічні, швидкісні і деякі інші показники Ріо ​​можна за допомогою внесення змін до базове програмне забезпечення. Перепрошивку софта обладнання слід доручати тільки кваліфікованого фахівця. Однак якщо перепрошивка була проведена неправильно, то це завжди можна виправити на фірмовій СТО.

Набагато приємніше тюнінгувати нову Кіа, ніж беушную. Нову можна придбати в салоні або через Інтернет. Онлайн-купівля авто вже не рідкість.

Цікаве відео, мотивуюча почати власний тюнінг своєї Ріо

Related