Два хетчбека марки DS відправлені на пенсію

Належний Citroen преміальний бренд DS припиняє виробництво хетчбеків DS 4 і DS 5 через падіння попиту на ці моделі і кардинального перегляду модельної лінійки. Найближчим часом компанія виведе на ринок ряд нових компактних моделей, в тому числі і електричну модифікацію DS 3 Crossback.

Як пояснили в DS, за результатами 2017 року було продано всього 11 746 автомобілів DS 4 і тільки 5738 примірників DS 5. Якийсь час останні машини розпродаватимуться з накопичених складських запасів, після чого остаточно зникнуть з європейських дилерських центрів. Втім, головною причиною припинення випуску моделей французи називають навіть не погані продажі, а початок реалізації нового плану розвитку марки.

«Завжди планувалося, що виробництво DS 4 і DS 5 закінчиться в 2018 році в рамках цього нового плану», – розповів Autocar представник DS. Він також додав, що новий план передбачає випуск нової компактної моделі з повністю електричною силовою установкою. Його презентація відбудеться восени на автосалоні в Парижі. Очікується, що це буде електрична версія DS 3 Crossback, яка вийде на ринок слідом за тим, що підключається гібридом DS 7 E-Tense.

Related