ДТЕК запустила мережу швидкісних зарядок для електромобілів

ДТЕК запустила мережу швидкісних зарядок для електромобілів під брендом STRUM. Перші вісім почали працювати в тестовому режимі на паркінгах найбільших торгових і бізнес-центрів Києва.

Для своїх швидкісних зарядних станцій ДТЕК вибрала обладнання компанії ABB, що отримало 21 європейський сертифікат якості. Крім восьми тестованих станцій до кінця місяця корпорація планує запустити ще дві на АЗК однієї з українських мереж, а в подальшому встановити швидкісні зарядки на трасах, що з'єднують столицю з найбільшими містами України.

В залежності від технічних характеристик і стану батареї середній час зарядки електрокара від станції STRUM потужністю 50 кВт складе 25-50 хвилин. В середньому 15-20-хвилинна зарядка авто забезпечить близько 50-100 км пробігу.

Заряджати електрокари можна через портал або мобільний додаток STRUM Charging, вже зараз доступне для скачування в PlayMarket і App Store (всі посилання на сайті STRUM). Після реєстрації на порталі або в додатку та поповнення рахунку карткою Visa / MasterCard будь-якого банку, оплачені послуги будуть зберігатися на особистому рахунку клієнта в кіловат-годинах. Сума поповнення – від 5 до 500 кВт · год, при цьому залишок на рахунку повинен бути не менше 25 кВт · год. Вартість 1 кВт · год – 8 грн, при зарядці від портів змінного струму (розетка Type 2 потужністю 22 кВт) – 4 грн.

Адреси швидкісних зарядних станцій STRUM:

ЦУМ, вул. Хрещатик, 38, підземний паркінг (мінус перший поверх); БЦ 101 Tower, вул. Льва Толстого, 57, третій ярус паркінгу; БЦ IQ, вул. Болсуновських, 13-15, підземний паркінг (мінус перший поверх); ТРЦ Проспект (гіпермаркет Ашан), вул. Гната Хоткевича 1В, відкритий паркінг; ТРЦ Домосфера, Столичне шосе, 101, відкрита парковка; ТРЦ Магелан, пр-т Академіка Глушкова 13В, відкрита парковка; ТРЦ РайОN, вул. Миколи Лаврухіна, 4, третій ярус паркінгу; БЦ Astarta, вул. Ярославська, 58, паркінг, в'їзд з боку вул. Нижній Вал; Один зі столичних АЗК (відкриття до кінця червня); Один зі столичних ТЦ (відкриття до кінця червня).

Джерело: ДТЕК

Related