Доступ до електронного кабінету водія спростили

Доступно більше інформації про автомобіль і можливість авторизації через Bank ID ПриватБанку.

В Головному сервісному центрі МВС оголосили про перші вдосконалення в роботі електронного кабінету водія, запущеного в кінці минулого року. Тепер авторизуватися в системі можна, в тому числі і через Bank ID ПриватБанку. Раніше це можна було зробити за допомогою електронного цифрового підпису, ID-карти, Bank ID або Mobile ID. Також користувачі отримали можливість при необхідності самостійно скасовувати запис в електронну чергу сервісних центрів МВС. Крім того, змінено дизайн виписки з ЄДР, а інформація про автомобіль стала більш доступною. Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив керівник Головного сервісного центру МВС Владислав Криклій.

Проект «Електронний кабінет водія» створений спільно з Головним сервісним центром МВС і Державним агентством з питань електронного урядування в рамках проекту USAID / UK aid «Прозорість та підзвітність в державному управлінні та послуги »/ TAPAS, що реалізується Фондом Євразія. Електронний кабінет водія доступний за адресою e-driver.hsc.gov.ua. На момент презентації 21 грудня сервіс надавав такі послуги:

актуальна інформація про транспортні засоби та водійських посвідченнях; перевірка і оплата адміністративних правопорушень; перевірка автомобіля по VIN-коду – аналог американської системи Carfax з історією ДТП (офіційно зареєстрованих); перевірка обтяжень ТЗ; запис в електронну чергу територіальних сервісних центрів МВС.

З 12 лютого, після вступу в силу наказу Міністерства внутрішніх справ України від 26.12.2018 року №1058 «Про внесення змін до Порядку замовлення, видачі та обліку номерних знаків транспортних засобів, які виготовляються за індивідуальним замовленням їх власників», в цьому списку з'явилася опція замовлення ІНЗ.

Related