До 2028 року концерн Volkswagen випустить 22 мільйони електрокарів

Volkswagen Group озвучив оновлену програму електрифікації: до 2028 року у концерну буде сімдесят нових електричних моделей, замість запланованих п'ятдесяти.

Відповідно до нової комплексної програми Volkswagen Group, протягом наступних десяти років 12 автомобільних марок, що входять до складу концерну, випустять 70 нових повністю електричних моделей, замість 50 запланованих раніше. В результаті, прогнозований випуск автомобілів, побудованих на електричних платформах Volkswagen Group, збільшиться c 15 до 22 мільйонів.

Виступаючи на щорічній прес-конференції автовиробника генеральний директор Volkswagen Group Герберт Дисс сказав: «Volkswagen бере на себе відповідальність щодо ключових тенденцій майбутнього – особливо в зв'язку із захистом клімату. Цілі Паризького кліматичної угоди – це наш критерій ».

До 2025 року концерн планує скоротити викиди СО2 від своїх автомобілів на 30% щодо 2015 року. Для цього, Volkswagen Group інвестує в розробку електрокарів більше 30 млрд євро. До 2030 року 40% моделей в портфелі групи будуть електричними. Повного нейтрального балансу CO2 планують досягти до 2050 року. Для досягнення цих цілей група має намір ефективно і планомірно скорочувати викиди СО2, перейти на поновлювані джерела електроенергії і компенсувати шкоду від викидів, яких не можна уникнути.

В цьому році концерн починає виробництво перших електромобілів нового покоління. У березні в Європі стартували продажі кросовера Audi e-tron, а в вересні Porsche представить свою першу електричну модель Taycan. За ними підуть інші, в тому числі хетчбек Volkswagen ID і електричний кросовер ID Crozz, які надійдуть у продаж в наступному році, а також електромобілі марки Škoda і Seat. Забезпечувати електрокари концерну акумуляторними елементами будуть LG Chem, SKI, CATL і Samsung. Також розглядається можливість участі Volkswagen у виробництві батарей в Європі.

Джерело: Volkswagen

Related