До 2022 року Maserati оновить весь модельний ряд

Глава Maserati Тім Куніскіс представив «дорожню карту» марки до 2022 року: протягом наступних чотирьох років буде випущено вісім підключаються гібридів і чотири повністю електричні моделі, в числі яких купе і кабріолет Alfieri, які замінять GranTurismo і GranCabrio.

Ще однією цікавою новинкою стане новий середньорозмірний кросовер D-сегмента – молодший брат, який збирається змінити покоління бестселера Levante. За попередньою інформацією, новий кросовер отримає гібридну трансмісію і алюмінієву платформу, а також зможе запропонувати ідеальний розподіл маси по осях (50:50) і «краще в своєму класі співвідношення потужності і ваги».

Випуск електрифікованих моделей Maserati доручать новому суббренд Maserati Blue. Одними з найцікавіших «синіх» автомобілів стануть повністю електричні купе і кабріолет Alfieri, створені в стилі концепт-кара Maserati Alfieri, який дебютував навесні 2014 року в Женеві. У модельній лінійці марки вони замінять йдуть спорткари GranTurismo і GranCabrio. Серед особливостей нових Alfieri: активні аеродинамічні елементи і низький центр тяжіння.

У віданні нового суббренда виявляться і Quattroporte і Levante нового покоління. Автомобілі наступної генерації отримають нову «візок» і модернізовану версію повного приводу Q4 з динамічним розподілом моменту між осями. У обох моделей буде повністю електрична і гібридна модифікації.

Все електричні моделі «синьої» лінійки отримають алюмінієву просторову раму, нову модульну платформу, систему повного приводу e-AWD, по три електромотора, 800-вольт акумуляторні блоки і матимуть ідеальний розподіл маси – 50:50. Максимальна швидкість електрокарів повинна становити більше 300 км / год, а час прискорення до 100 км / год – не більше двох секунд. Також обіцяють збільшений запас ходу, короткий час зарядки і мінімальні втрати корисного простору салону.

Обов'язковою для нових Maserati стане система автономного управління третього рівня автономності (водій може не контролювати машину на дорогах з «передбачуваним» рухом, але повинен бути готовим взяти керування на себе). У планах також річні продажі на рівні 100 тисяч автомобілів до 2022 року, а також поступова відмова від дизельних моторів.

Джерело: Maserati

Related