Для Арнольда Шварцнеггера зробили електричний Hummer

Австрійська компанія Kreisel Electric виконала мрію Арнольда Шварценеггера – побудувала перший в світі електричний Hummer H1. 483-сильний прототип Hummer Kreisel представив сам актор.

Презентація відбулася на церемонії відкриття нового центру досліджень і розробок компанії, в якій Шварценеггер приймав участь.

«Kreisel Electric електрифікованих мій G-клас (Mercedes-Benz G-Class) минулої зими, а тепер і Hummer. Якщо Kreisel буде підтримувати цей темп, я скоро зможу літати тут з Лос-Анджелеса в електричному літаку », – сказав Шварценеггер.

Роботи над прототипом тривали два місяці. На обидві осі екологічного «Хаммера» встановили електродвигуни, сумарною потужністю 483 к.с., і комплект батарей ємністю 100 кВт · год. Після переоснащення він важить 3.3 тонни, але навіть при такому значному вазі здатний розвивати швидкість 120 км / ч. Запас ходу – 300 км.

Mercedes-Benz G-Class Шварцнегера Kreisel електрифікованих і передала в січні поточного року. На позашляховик встановили таку ж 483-сильну силову установку і два блоки батарей ємністю 40 кВт · год кожен. Дальність ходу електричного «Геліка» – 300 км. Від 0 до 100 км / год він розганяється за 5.6 с.

Джерело: Kreisel Electric

Related