Дизайн компактного кросовера DS 3 Crossback розкрили на патентних зображеннях

В мережі з'явилися патентні зображення нового кросовера DS 3 Crossback, прем'єра якого очікується в жовтні 2018 року на автосалоні в Парижі. Крім традиційних ДВС новинка отримає електричну силову установку.

Дизайн самого маленького кросовера в лінійці французької марки розроблений в стилістиці старшої моделі – DS 7 Crossback, але є в екстер'єрі та елементи, запозичені у DS 3. зокрема «акулячі плавники» на центральних стійках. Спільні з DS 7 Crossback мотиви простежуються і в інтер'єрі новинки.

За інформацією Autocar, в основу моделі ляже нова модульна платформа PSA Group – CMP (Compact Modular Platform), розроблена, в тому числі і для електрокарів. Моторну гамму DS 3 Crossback складуть трьох- і чотирициліндрові бензинові турбомотори, в тому числі 1.2 PureTech і 1.6 THP, а також розроблений PSA Group 1.5-літровий «дизель» BlueHDi. Отримає новий кросовер і електричну силову установку з тягової батареєю ємністю 50 кВт · год, що забезпечує запас ходу на одній зарядці в 450 км.

В модельному ряді DS 3 Crossback замінить хетчбек DS 3, що продається виключно в трехдверном кузові, але тільки після того, як його знімуть з виробництва. Передбачувана ціна базової версії DS 3 Crossback близько 22.6 тисяч євро.

До 2025 року компанія планує електрифікувати весь існуючий модельний ряд. Електрифіковані модифікації будуть і у всіх моделей, випущених з 2020 по 2025 рік. Моделі, побудовані на «візку» CMP отримають повністю електричні силові агрегати, а засновані на платформі EMP2, такі як кросовер DS 7 Crossback – гібридні.

Related