Детройтський автосалон змінить назву і формат

У 2019 Детройтський автосалон останній раз пройде в січні, а з 2020 року вперше за 50 років шоу перенесуть на червень або жовтень. Остаточне рішення буде прийнято 24 червня поточного року.

За інформацією видання The Detroit News, рішення про перенесення автосалону було прийнято асоціацією автодилерів Детройта через що проходить приблизно в ті ж числа в Лас-Вегасі виставки електроніки CES. З кожним роком їй віддає перевагу все більше число автовиробників. В цьому році в Лас-Вегасі дебютували шоу-кари Byton Concept, Toyota e-Palette, Harman Digital Cockpit і Hyundai Nexo.

Останньою компанією, що заявила про намір пропустити автошоу в Детройті в 2019 році, стала Audi. До цього подібними планами поділилися Mercedes-Benz, BMW, Porsche, Volvo, Mini, Jaguar і Land Rover, а також італійські марки Maserati і Ferrari. Крім того, останнім часом автовиробники все частіше показують свої новинки на власних заходах.

За словами виконавчого директора Детройтського автосалону Рота Альбертса, роками обговорюється і зміна назви шоу, але воно навряд чи буде оголошено 24 червня.

Related