Діагностика двигуна – важлива операція для кожного «Бош Автосервісу»

Погано заводиться автомобіль, глухне на холостих обертах або витрата палива завеликий? Не варто поспішати грішити на якість українського палива. Можливо, проблема зовсім не в ньому і автомобілю пора пройти процедуру діагностики силового агрегату на сертифікованій станції мережі Bosch Car Service. Розглянемо детальніше, коли пора вести автомобіль на діагностику. Ознаки невідкладної діагностики двигуна

Як визначити, що двигуну пора на комплексну діагностику? Найпоширеніші і доставляють багато клопоту симптоми: утруднений запуск на холодну або в прогрітому стані, або відмова мотора заводитися зовсім, перепади оборотів в різних режимах роботи, сторонні шуми, що доносяться з-під капота. Крім того, маркером несправності силового агрегату може служити зрослий витрата палива. Звичайно, це найтиповіші проблеми, але цим список можливих проблем не вичерпується.

Також уважно потрібно стежити за лампочками-індикаторами на торпедо. Спалахнув Check Engine повинен змусити власника автомобіля максимально швидко записатися на діагностику двигуна на одну з сертифікованих станцій «Бош Авто Сервіс». Навіть відмінно працює на недосвідчений погляд двигун після пробігу в 40-50 тис. Км зазвичай має певні проблеми, які з сотнями пройдених з відхиленнями кілометрів поглиблюються. Найчастіше важко виявити некоректну роботу датчиків силового агрегату, які згодом можуть давати некоректні дані в електронний блок керування і приводити до більш серйозних різноплановим відхилень. Як часто потрібно заїжджати на комп'ютерну діагностику двигуна? Діагности Bosch Car Service рекомендують планувати візити до них кожні півроку.

Як працює комп'ютерна діагностика?

Під комп'ютерною діагностикою зазвичай розуміють підключення до електронного блоку управління за допомогою спеціального тестера (через кабель або по бездротовому протоколу Bluetooth), зчитування результатів роботи програм автомобіля, передачу зашифрованої інформації на комп'ютер і розшифровку збоїв, або читання помилок. Знання кодів помилок дозволяє технічним фахівцям сертифікованого сервісу швидко і точно визначати порушення в системах. Але часто конкретний вид помилки викликаний цілим комплексом чинників, і щоб її усунути, необхідно визначити відразу кілька першопричин. Точна вартість і перелік необхідних механічних робіт називається після повної електронної діагностики силового агрегату.

Знання пристрою більшості автомобілів, вагомий досвід роботи з різними несправностями дозволяють діагностам сервісної мережі «Бош Автосервіс» визначати несправності і відхилення в роботі двигуна точно, не витрачаючи при цьому зайвого часу клієнта. Станції технічного обслуговування з досвідченими фахівцями і дорогим точним обладнанням знаходяться в багатьох містах України. Широка мережа СТО дозволяє уникнути величезних черг на запис і починають більшу кількість автомобілів.

Related