Dacia відмовилася від ідеї випуску великого кросовера

Чутки про появу в модельній лінійці Dacia семимісного кросовера Grand Duster так і залишаться чутками. Румунська дочка Renault не планує випускати кросовери більшого розміру, ніж Duster.

Про це глава британського підрозділу Dacia Луїза О'Салліван завила в інтерв'ю Autocar. Причина проста: більша модель виявиться занадто дорогою, що не відповідає філософії марки, що випускає бюджетні автомобілі, а більш дорогі, в тому числі і семимісцеві кросовери, клієнтам запропонує материнська компанія Renault.

Перша інформація про Grand Duster з'явилася два роки тому. Інсайдери стверджували, що нова модифікація Duster з'явиться в 2018 році, тобто через рік послід виходу другого покоління кросовера. Також стверджувалося, що семимісний Dacia / Renault Duster буде пропонуватися за демократичною ціною. Але після заяви Луїзи О'Салліван очікувати його появи не варто.

Dacia Duster другого покоління представили восени 2017 року. В Україні продажі кросовера, що продається під брендом Renault, стартували в квітні поточного року. На вибір пропонується два агрегати: бензиновий робочим об'ємом 1.6 л (115 к.с., 156 Нм) і дизельний 1.5 л (110 к.с., 260 Нм). Трансмісії – 5- і 6-ступінчасті механічні коробки передач, повний і передній привід. Дизельний Duster можна замовити з 6-ступінчастим «роботом» EDC з подвійним зчепленням, але тільки з переднім приводом.

Related