Citroen анонсувала випуск незвичайного седана

Генеральний директор Citroen Лінда Джексон поділилася планами на майбутнє: «спадкоємець» у седана Citroen С5 все ж буде. Новий флагман з'явиться пізніше, а поки компанія має намір скористатися зростаючим попитом на кросовери.

Про те, що компанія готується випустити великий седан, виданню Autocar розповіла генеральний директор Citroen Лінда Джексон. Побудують його на базі концепту CXperience, показаного на Паризькому автосалоні в 2016 році. Він буде солідніше і дорожче нинішніх моделей C5 і C6 і з'явиться в модельній лінійці бренду в 2019 – 2020 році. В Європі автомобіль замінить Citroen С5, виробництво якого припинилося в 2017 році, а в Китаї – нинішній флагман C6 нового покоління.

«Точно можу сказати, що нова модель не буде чимось на зразок нового покоління C5. Це буде абсолютно новий великий седан – мати такий в модельному ряду вкрай важливо, якщо ми прагнемо підтримувати статус найбільшого автовиробника. Потрібні компактні, средньорозмірні і повнорозмірні моделі, як легкові, так і кросовери. Зробіть це – і зможете домогтися поставлених завдань за обсягами випуску і бажаного прибутку », – сказала Джексон.

Глава Citroen сказала, що у великій мірі на плани компанії вплинула ситуація на китайському ринку, де популярність набувають кросовери. У минулому році продажі Citroen в Китаї впали на 47.3% в результаті переходу на позашляховики і зростаючої конкуренції з боку місцевих автовиробників. У компанії планують змінити ситуацію, запустивши там C5 Aircross.

«Не дивлячись ні на що Китай як і раніше залишається нашим другим за величиною ринком, а кросовери і раніше становлять значну частину цього ринку», – сказав Джексон.

За словами Джексон, концепт Citroen CXperience справив позитивне враження на відвідувачів Паризького автосалону, що і надихнуло компанію на подальший розвиток проекту. У компанії вважають, що така модель дозволить їм зміцнити свої позиції на китайському ринку, де автомобілі марки користуються досить непоганим попитом.

Citroen CXperience Concept оснащений 300-сильною гібридною силовою установкою. Довжина прототипу – 4.85 метра. Запас ходу на електротязі – 60 км. Основні особливості концепту – незвичайний дизайн салону, великий дисплей на центральній панелі і система гідропневматичною підвіски.

Related