Chery запустить новий суббренд Jetour

Компанія Chery, зовсім недавно створила нову «європейську» марку Exeed, заснувала ще один суббренд – Jetour, але цього разу для внутрішнього ринку Китаю. Його прем'єра запланована на 22 січня.

Першою моделлю Jetour стане кросовер під індексом X70, фото якого з'явилися в базі міністерства промисловості Китаю. Новинка відрізняється самобутнім дизайном, в якому не помічені елементи моделей більш іменитих автомобільних брендів.

Габаритна довжина кросовера – 4720 мм, ширина – 1900 мм, висота – 1695 мм (з рейлінгами – 1710 мм). Колісна база досягає 2745 мм. Очікується, що на ринок модель буде поставлятися в п'яти-, шести- і семиместной версіях.

Jetour X70 укомплектований 1.5-літровим бензиновим турбомотором потужністю 147 к.с. і 6-ступінчастою автоматичною коробкою передач. Оскільки в Китаї повнопривідні автомобілі не користуються попитом, цілком ймовірно, кросовер оснастять переднім приводом. У продаж Jetour X70 надійде до кінця поточного року.

На інші ринки Jetour X70, цілком ймовірно, поставлятися не буде. Для Європи Chery зареєструвала марку Exeed, первістком якої стане кросовер, побудований на базі концепту Exeed XT. Прототип новинки компанія показала в 2017 році на автосалоні у Франкфурті.

Джерело: Drive

Related