Cadillac випустить конкурента Tesla

Концерн General Motors готується представити новий електричний автомобіль під маркою Cadillac. Перша з десяти «зелених» моделей Cadillac очікується в 2021 році. На ринку новинка складе конкуренцію електрокарамTesla і «зеленим» моделям марок Mercedes-Benz і Audi.

За інформацією Reuters, в основу моделі ляже архітектура BEV нового покоління, спеціально розроблена для автомобілів з повністю електричними силовими установками. Електричну лінійку марки складуть різні моделі від компактного кросовера до великого комерційного фургона.

У General Motors є великий досвід в розробці електричних моделей. Гібрид Chevrolet Volt з'явився до виходу на ринок Tesla Model S, а продажі електромобіля Chevrolet Bolt почалися задовго до випуску Tesla Model 3. У 2017 році концерн оголосив про припинення виробництва гібрида Chevrolet Volt і плагін-гібрида Cadillac CT6, але при цьому протягом наступних двох років витрати на розробку повністю електричних і автономних транспортних засобів збільшать в два рази.

У 2017 році General Motors заявив, що планує до 2021 року представити нову спеціалізовану гнучку архітектуру електромобілів і вдосконалену систему акумуляторів, які в подальшому планують використовувати для 20 нових моделей для США і Китаю. На автосалоні в Детройті 2018 року колишній глава Cadillac Йохан де Найсон в інтерв'ю виданню заявив, що марка буде грати «центральну роль» в стратегії електрифікації GM і виявиться «на передньому краї» розгортання нових електромобілів в Сполучених Штатах і Китаї.

Як пише видання з посиланням на джерело знайоме з планами концерну, причина перетворення Cadillac в провідну марку з виробництва електрокарів – успіхи компанії на китайському ринку. На цьому тижні в концерні повідомили, що в 2018 році продажі Cadillac в Китаї виросли на 17.2% і вперше перевищили 200 000 одиниць. За словами виконавчого директора GM Мері Барра, до 2026 року концерн планує продавати 1 мільйон електрокарів в рік, більшу частину в Китаї. В цілому з 2017 по 2020 рік компанія планує вивести на китайський ринок 10 нових повністю електричних і гібридних моделей. У минулому році GM і китайська компанія SAIC Motor відкрили спільний завод з виробництва акумуляторів.

Related