Бюджетному електрокару Baojun E100 збільшили запас ходу

У найдешевшого в світі електрокара Baojun E100 з'явилася оновлена ​​версія зі збільшеним запасом ходу і розширеним списком систем безпеки.

Зовні схожий на Smart ForTwo китайський електрокар Baojun E100 з'явився в серпні минулого року. Автомобіль розробили і випускають для китайського ринку на спільному підприємстві SAIC-GM-Wuling. Вартість моделі – менш шести тисяч доларів США.

Оновлений Baojun E100 укомплектований тим же електромотором потужністю 29 кВт (39 к.с., 110 Н • м) і вдосконаленим акумуляторним блоком, що дозволив збільшити запас ходу електрокара з 155 до 200 км. Максимальна швидкість – 100 км / ч.

Габарити моделі: довжина – 2488 мм, ширина – 1506 мм, висота – 1617 мм. Споряджена маса – 800 кг.

Крім наявних у базовій моделі ABS, системи розподілу гальмівних зусиль, електричного підсилювача рульового управління, електронного стоянкового гальма і парктроника, оновлений Baojun E100 отримав Bluetooth і систему автоматичного попередження про пішоходів. Також в базове оснащення моделі входить мультимедійний комплекс з семидюймовим дисплеєм і точкою доступу Wi-Fi, а в топової версії моделі – сенсорний дисплей, Повітроочисні установка і система безключового доступу в салон.

З нововведень в базовій комплектації передбачені нові дверні ручки і ящик для зберігання «дріб'язку», в топової – автоматично складаються бічні дзеркала і камера заднього виду.

В Китаї Baojun E100 2019 модельного року буде продаватися за ціною $ 7 308 за базову комплектацію і $ 9 338 – за топову. Всім, хто купив автомобіль до кінця поточного року, автовиробник дарує зарядку і пропонує установку безкоштовного домашнього зарядного обладнання.

Гарантія на електрокар – 3 роки або 60 тисяч км, ще 8 років або 120 тисяч км – на основні вузли.

Джерело: Carscoops

Related