Byton показав перші тизери свого електричного кросовера

Молода китайська компанія Byton надала офіційні фото і нову інформацію про першому електричному кросовері бренду, дебют якого відбудеться 7 січня в рамках виставки Consumer Electronics Show (CES) в Лас-Вегасі.

Традиційно тизерну зображення не дозволяють розглянути всі деталі новинки, але в компанії говорять, що автомобіль отримав світлодіодну оптику і інтелектуальну систему доступу, засновану на технології розпізнавання осіб для ідентифікації водія і розблокування дверей.

Вся центральна панель среднеразмерного кросовера – цифровий дисплей, так званий комплекс Shared Experience Display. Розділивши цей величезний екран на кілька частин, користувач може отримувати всю необхідну йому інформацію, починаючи від напрямку руху і закінчуючи списком контактів в соціальних мережах. У компанії говорять, що кросовер буде мати функцію біометричної ідентифікації, сенсорний контроль, технологію розпізнавання голосу і функцію управління жестами «Air Touch».

Кросовер оснастять електричною силовою установкою, що забезпечує, за заявою розробників, запас ходу близько 500 км. Виробництво електричного кросовера Byton налагодять в китайському місті Нанкін. На ринку Піднебесної він з'явиться в 2019 році, а в 2020 році – в Європі і США.

Потім Byton планує запропонувати клієнтам седан і мінівен. Обидві моделі будуть грунтуватися на тій же платформі, що і кросовер.

Джерело: Carscoops

Related