Бренд Kia в Україні запрошує шанувальників футболу взяти участь в унікальних активностях, присвячених «Лізі Європи UEFA»

Компанія «ФАЛЬКОН-АВТО» дає старт активностей, приуроченим до співпраці Kia і UEFA в рамках футбольного турніру «Ліга Європи UEFA». Учасники отримають можливість виграти квитки на один з домашніх матчів команд «Динамо» (Київ) і «Ворскла» (Полтава). Що стосується власників автомобілів Kia, то для них передбачена унікальна можливість виграти для своєї дитини право відкрити матч «Ліги Європи UEFA», вийшовши на поле з командами-учасницями.

В цьому році Kia Motors Corporation стала ексклюзивним партнером «Ліги Європи UEFA» (UEFA Europa League), найбільшого професійного клубного турніру по футболу, учасниками якого є 48 клубів з 55 країн.

В рамках даної співпраці бренд Kia надає шанувальникам футболу унікальні можливості. Так, всі бажаючі зможуть взяти участь у розіграші квитків на домашні матчі команд «Динамо» (Київ) і «Ворскла» (Полтава). Для цього потрібно перейти по посиланню www.kia.com/ua/uel2018.html, познайомитися з оновленим Kia Sportage в ході короткого віртуального туру і поділитися результатом на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook. На кожен з домашніх матчів українських команд будуть розіграні 6 пар квитків шляхом випадкового вибору за допомогою сервісу Random.org.

Унікальна активність передбачена і для власників автомобілів Kia. Переможці виграють для своєї дитини право відкрити матч «Ліги Європи UEFA», вийшовши на поле з командами і суддями в якості носія м'яча. Участь в даній активності також потребують реєстрації із зазначенням VIN-номера вашого Kia для ідентифікації в якості власника автомобіля корейського бренду, проходження короткого промо-туру по Kia Sportage, а також розміщення посилання на фото дитини. Відзначимо, що з м'ячем на полі може вийти дитина віком 8-12 повних років на момент проведення акції, при цьому вибір буде зроблений спеціальним журі.

З детальними умовами активацій можна познайомитися на сторінці www.kia.com/ua/uel2018.html.

Вболівайте за українські команди в «Лізі Європи UEFA» разом з Kia!

Related