Бос Mini розповів про труднощі електрифікації сіті-карів

Серійне виробництво першого електрокара Mini почнеться в 2019 році не дивлячись на проблеми з реалізацією цього проекту. Для європейського ринку повністю електричний хетчбек збиратимуть в британському Оксфорді.

В інтерв'ю Autocar бос Mini Пітер Шварценбауер сказав, що створення повністю електричної версії такої компактної моделі як Mini – одна з найскладніших завдань, оскільки в автомобілі немає місця для установки батареї. Але успіх першого в історії марки гібрида – кросовера Countryman – доводить, що вирішення цього завдання можливе і воно буде знайдено.

«Успіх підключається гібридного Countryman доводить, що це можливо, і повністю електричний Mini стане ще одним кроком на шляху до повної електрифікації», – сказав глава Mini.

Також компанія розглядає можливість установки на свої автомобілі більш компактних і ємних твердотільних батарей, які концерн BMW розробляє спільно з Toyota. Як було заявлено раніше, їх випуск планується почати до 2025 року.

Нагадаємо, що в січні поточного року на півночі Швеції був помічений «Мул» з кузовом від серійного Mini, на якому випробовувалися агрегати майбутнього електромобіля. Від бензинової версії моделі прототип відрізнявся наявністю зарядного порту, перекроєним переднім бампером і гратами радіатора, а також відсутністю вихлопної труби і меншою кількістю повітрязабірників.

Related