BMW розкрила інформацію про новий гібридному седані 3 Series

Компанія BMW представила бензоелектричних модифікацію седана 3 Series нового покоління (G20) – BMW 330e – з функцією XtraBoost, запасом ходу на електротязі 60 км і максимальною швидкістю в електричному режимі 140 км / ч.

Плагін-гібрид BMW 330e нового покоління укомплектований 252-сильною силовою установкою, що складається з 2.0-літровою бензиновою турбочетверкі (184 к.с .) і 68-сильного електромотора, розміщеного в восьмиступінчастою «автоматі» Steptronic. При активації стандартної для нового седана функції XtraBoost пікова віддача електромотора збільшує до 109 к.с. При цьому сумарна віддача силової установки становить 293 к.с. На максимальному моменті, що крутить «стрибок» потужності не відбивається – 420 Нм. Задіяти XtraBoost можна тільки на короткий час, активувавши режим Sport або перевівши джойстик «автомата» в позицію M / S, а потім продавивши педаль акселератора до упору. Режим XtraBoost доступний аж до повної розрядки тягової батареї, ємність якої збільшили з 7.6 до 12 кВт ∙ год. Запас ходу на електротязі в порівнянні з нинішнім поколінням виріс в два рази – до 60 км.

З місця до 100 км / ч BMW 330e нового покоління розганяється за 6.0 секунд, а максимальна швидкість складає 230 км / ч. В електричному режимі максимальна швидкість седана становить 140 км / ч, що на 30 км / ч більше, ніж у попередника. При русі в гібридному режимі електроніка може не запускати бензиновий мотор аж до 110 км / ч. Комбінована витрата палива заявлений на рівні 1.7 л / 100 км проти 1.9 л у попереднього покоління.

Тяговий літій-іонна батарея плагін-гібрида встановлена ​​під заднім диваном, бензобак – над задньою віссю. Така компоновка відбилася на обсязі багажного відділення: з стандартних 480 л. він зменшився до 375 л., але при необхідності його можна збільшити за рахунок складається в пропорції 40:20:40 спинки заднього дивана.

У базове оснащення моделі увійшов електричний обігрівач повітря в салоні і система оповіщення пішоходів під час руху в електричному режимі. Від інших модифікацій BMW 3 Series нового покоління 330e можна відрізнити тільки по лючки зарядної системи на лівому передньому крилі і шильдикам.

На ринку бензоелектричний BMW 330e нового покоління з'явиться влітку 2019 року.

Джерело: BMW

Related