BMW представила оновлені компактвени 2 серії Active Tourer і Gran Tourer

BMW представила оновлений варіант передньопривідного компактвена Active Tourer другої серії та його семиместной версії Gran Tourer. Обидві моделі отримали семиступенчатую роботизовану коробку передач з двома зчепленнями.

Нова роботизована коробка буде пропонуватися в якості альтернативи шестиступінчастою «механіки» для всіх модифікацій, за винятком версії з бензиновим мотором 225i потужністю 231 к.с. і 190-сильним дизельним двигуном 220d. Вони будуть оснащуватися восьмідіапазонним «автоматом».

Після поновлення моторна гамма BMW Active Tourer 2 серії буде складатися з бензинових двигунів потужністю 109, 140, 192 і 231 к.с., «дизелів» потужністю 116, 150 і 190 к.с. і 224-сильною гібридною силовою установки. Моторна гамма оновленого Gran Tourer практично повністю повторює лінійку старшого брата, за винятком 231-сильного бензинового мотора і гібридного агрегату.

Всі мотори піддалися модернізації. У них доопрацьований наддув, інші колінчаті вали і приводи клапанів. Завдяки використанню сажових фільтрів і системи упорскування AdBlue інженерам BMW вдалося знизити рівень шкідливих викидів всіх дизельних агрегатів, присутніх в моторних лінійках оновлених моделей.

Змінилися Active Tourer і Gran Tourer і зовні: крупніше стали секції решітки радіатора, змінилися бампери, з'явилися нові варіанти колісних дисків. За доплату пропонуються адаптивні світлодіодні фари головного світла і світлодіодні протитуманні ліхтарі. Внесено зміни і в інтер'єр. Крім перетворилася приладової панелі і більш якісних матеріалів, за доплату в салоні можна встановити 6.5- або 8.8-дюймовий дисплей мультимедійної системи з підтримкою голосового управління.

На європейському ринку оновлені BMW Active Tourer 2 серії з'являться в березні поточного року.

Джерело: BMW

Related