BMW почне брати щорічну плату за Apple CarPlay

C 2019 року система Apple CarPlay з'явиться на всіх автомобілях BMW і буде доступна на основі передплати.

На відміну від більшості автовиробників, що пропонують Apple CarPlay на нових моделях, BMW планує встановлювати систему на всіх автомобілях бренду. Про це на автосалоні в Детройті розповів менеджер з технологічних продуктів північноамериканського відділення компанії Дон Сміт.

«Це дозволить клієнтові перемикати пристрої», – сказав він. «Багато хто купує [CarPlay] і думають, що все в порядку, але іноді вони перестають використовувати його або переключаються на Android».

У 2017 році BMW додала CarPlay в якості опції ($ 300) на автомобілі, оснащені вбудованою системою навігації. Так в минулому році Apple CarPlay c підтримкою новітнього інтерфейсу iDrive 6.0 була встановлена ​​на BMW 5-ї серії.

За словами Дона Сміта, починаючи з 2019 року користуватися Apple CarPlay безкоштовно власники нових авто зможуть тільки протягом першого року. Надалі абонплата складе 80 доларів в рік. Менеджер вважає, що три – чотири роки використання на таких умовах обійдуться клієнтові дешевше, ніж зараз.

На даний момент далеко не всі моделі BMW мають підтримку Android Auto, але починаючи з 2018 року, всі нові моделі бренду будуть підтримувати Google Assistant. Крім того, компанія вже оголосила, що всі новинки отримають систему Amazon Alexa, можливості якої не будуть обмежені такими функціями, як відмикання замків і включення освітлення.

В Apple цю заяву не коментують.

Android Auto – операційна система для управління автомобілем за допомогою смартфона, розроблена компанією Google в 2014 році. Apple CarPlay була офіційно представлена ​​в тому ж 2014 року на автосалоні в Женеві. Система дозволяє підключити iPhone, починаючи з iPhone 5, до мультимедіа-адаптованому автомобілю для інтеграції Siri і інших служб в автомобіль.

Джерело: The Verge

Related