BMW показала серійне купе 8 Series

BMW опублікувала офіційні фотографії і відео нового серійного купе 8 Series. Закамуфльований передсерійний прототип спорткара проходить випробування на швидкісній трасі в італійській Апрілії.

Замаскований прототип дає чітке уявлення про серійному автомобілі, який вийде на ринок «протягом 2018 року». Опубліковані фото і відео дозволяють розглянути низький силует спорткара зі злегка ламаною лінією даху, як у Porsche 911 GT2 RS, габаритні світлодіодні вогні звуженою задньої оптики і елегантну кришку багажника.

чотирикілометровий трек в формі подовженого овалу з безліччю крутих поворотів обраний для тестування купе невипадково. У компанії говорять, що тут створені ідеальні умови для визначення оптимальних параметрів силової установки, трансмісії і підвіски новітньої моделі. «Тестові заїзди в найважчих умовах показують, що ми рухалися в правильному напрямку з нашою концепцією для нової BMW 8 Series Coupe. Вже досягнуті значення динаміки по-справжньому вражають. Наші клієнти та шанувальники можуть розраховувати на щирий спорткар », – розповів член правління підрозділу з досліджень і розробок BMW Клаус Фройліх.

У компанії підкреслюють, що високий динамічний потенціал нового купе BMW 8 Series обумовлений надзвичайною тісним зв'язком між автоспортом і серійним виробництвом. Новий флагман розробляється паралельно з гоночним автомобілем BMW M8 GTE і «зарядженої» версією BMW M8. І поки прототип серійної моделі проходить випробування в Італії, команда BMW Motorsport готує гоночне купе BMW M8 GTE до прем'єри на добовому марафоні в Дайтоні (Rolex 24 At Daytona) 27-28 січня.

Джерело: BMW

Related