BMW показала новий закамуфльований родстер Z4

BMW опублікувала перші офіційні тизери родстера Z4 нового покоління. Одночасно баварці представили інформацію про модифікацію Z4 M40i, яка буде виконувати роль «зарядженої» топової версії моделі.

Виробництво попереднього покоління BMW Z4 припинилося в серпні 2016 року. Дебютний показ нового родстера очікувався в січні 2016 року, але був перенесений на червень поточного. Напередодні офіційної прем'єри, баварці за традицією опублікували фото дебютанта. На них зображена версія Z4 M40i, яка на якийсь час стане топовою для цієї моделі, оскільки потужний варіант родстера з індексом Z4 M на даний момент не планується. На фото BMW Z4 M40i проходить завершальні випробування на автодромі Мірамас на півдні Франції.

В компані розповіли, що родстер нового покоління отримає недавно розроблену трилітрову рядну «шістку» потужністю, імовірно, близько 360 к.с. Такий двигун буде встановлюватися на топову версію моделі, молодші отримають чотирициліндрові мотори.

Крім того, версію Z4 M40i оснастять посиленою спортивною гальмівною системою, заниженою підвіскою з адаптивними амортизаторами, передньою віссю оригінальної конструкції, електронноуправляємой блокуванням диференціалу і набором спортивних легкосплавних колісних дисків взутих у шини різної розмірності.

Незважаючи на камуфляж, помітно, що серійний родстер стрункішою і симпатичніше представленого в серпні 2017 року шоу-кара BMW Concept Z4. Завдяки нижче опущеною поясної лінії і меншого розміру вентиляційних отворів в передньому бампері він не здається таким важким. Крім того, новому родстеру повернули м'яку дах.

Офіційних фото салону баварці не надали, але завдяки фотошпигунів відомо, що у Z4 наступної генерації буде нова цифрова приладова панель і, імовірно, анонсована кілька місяців тому остання версія інформаційно-розважальної системи iDrive.

Точна дата прем'єри BMW Z4 нового покоління ще не названа. Імовірно, це станеться до кінця літа, а вже 15 червня в Ле-Мане компанія представить відроджене купе 8 Series.

Джерело: BMW

Related