BMW і Daimler об'єднають каршерінговие сервіси

BMW і Daimler створять спільний каршерінговий сервіс. Переговори про злиття DriveNow і Car2Go – власних каршерінгових сервісів двох німецьких автовиробників близькі до завершення.

Спільне підприємство буде працювати самостійно, а BMW і Daimler стануть його найбільшими акціонерами. Зберігши свої нинішні імена, учасники нового каршерінгового сервісу об'єднають свої технології і отримають можливість використовувати розроблене фахівцями BMW паркувальне додаток ParkNow. Про це повідомив Reuters з посиланням на власні джерела.

Ймовірне об'єднання двох компаній заради боротьби з американським сервісом Uber вперше розглядалося рік тому.

Власний каршерінговий сервіс Car2Go концерн Daimler AG запустив в 2008 році. Компанія пропонує в короткострокову оренду автомобілі Mercedes-Benz і Smart в двадцяти шести містах Європи, США і Китаю. Автопарк сервісу налічує 14 тисяч автомобілів.

DriveNow з'явився в 2011 році. Це спільний проект BMW і Sixt (європейська компанія, що надає послуги прокату автомобіля). У парку DriveNow більше 6 000 автомобілів, якими можуть скористатися жителі дев'яти великих європейських міст.

У 2017 році число клієнтів Car2Go збільшилася на 30% і склало майже 3 мільйони, в тому числі 870 тисяч у Німеччині. Чисельність клієнтів DriveNow в тому ж 2017 році досягла 1 мільйона (+ 25%), з них 720 тисяч – жителі Німеччини.

Related