BMW анонсувала нову флагманську електричну модель

Компанія BMW представила початковий дизайн-проект електрокара iNEXT, який стане другою моделлю в лінійці електрифікованих транспортних засобів п'ятого покоління.

Презентація відбулася на щорічних зборах акціонерів компанії. Представляючи проект, голова ради директорів BMW AG Харальд Крюгер зазначив, що новий флагман буде виключно електричної моделлю і отримає всі ключові технології майбутнього, в тому числі системи автономного управління і підключення до інтернет.

Представлений дизайн-проект – це всього лише розпливчастий силует концепту зі злегка похилою лінією даху, квадратними колісними арками і короткою задньою частиною. Передбачається, що новий флагманський електрокар буде п'ятимісцевим кросовером приблизно такого ж розміру, як BMW X5. До кінця поточного року баварська марка представить прототип Vision Vehicle, передвісником якого є iNEXT, а серійне виробництво новинки почнеться в 2021 році на заводі BMW в Дінгольфінге, Німеччина.

Для майбутнього електрокара BMW розробляє кілька акумуляторних батарей ємністю від 60 до 120 кВт · год. Запас ходу складе 450 – 700 км. З чуток, потужність силової установки буде варіюватися від 134 до 443 к.с. Також очікується поява 800-сильного електрокара з трьома електромоторами.

Джерело: BMW

Related