Безпілотний болід Robocar спробує підкорити трасу в Гудвуді

Електричний безпілотний болід Robocar візьме участь у Фестивалі швидкості в Гудвуді, що стартує в цьому році 12 липня. Трасу протяжністю тисяча вісімсот шістьдесят шість метрів з підйомом майже на 93 метра Robocar подолає, рухаючись в повністю автономному режимі.

Орієнтуватися на вузькій трасі Гудвуді болід буде за допомогою бортового комп'ютера Nvidia drive PX 2, на який надходить інформація більш ніж з трьох десятків лидаров , радарів, камер, ультразвукових і оптичних сенсорів, а також супутникової навігації. Як повідомляється, це буде перший заїзд безпілотного боліда після перемоги на фестивалі Speed ​​Future Lab.

«Ми дуже раді, що герцог Річмондський (засновник Фестивалю швидкості в Гудвуді Чарльз Гордон-Леннокс, прим. Ред.), Запросив нас в Гудвуді, де ми намагаємося зробити перший повністю автономний підйом на гору, використовуючи тільки штучний інтелект », – сказав генеральний директор Roborace Лукас ді Грассі.

Проїхатися по трасі Гудвуді зможуть і відвідувачі 25-го Фестивалю швидкості. «Я не можу придумати більш цікавого способу відсвяткувати наш Срібний ювілей, ніж спроба Roborace перемогти на пагорбі. Roborace грає важливу роль в майбутньому мобільності, змінює суспільне сприйняття і створює платформу для просування нових технологій », – сказав Чарльз Гордон-Леннокс.

Robocar спроектував голлівудський дизайнер-футурист Деніел Саймон, який працював над такими фільмами, як «Облівіон» і «Трон: Спадщина», а також розробляв лівреї для Hispania Racing Team – першою іспанською гоночної команди Формули 1, яка взяла участь гонці в 2011 році.

Robocar оснащений чотирма 181-сильними електромоторами. Габаритна довжина безпілотника – 4800 мм, ширина – 2000 мм. Споряджена маса – 1350 кг. Максимальна швидкість – 322 км / ч.

Джерело: Motor1

Related