Безпілотник Ford потрапив в ДТП в США

тестується стартапом Argo AI самоврядний автомобіль Ford потрапив в аварію в американському Піттсбурзі. В результаті зіткнення з вантажівкою постраждали два пасажири з чотирьох.

Коментуючи подію, прес-секретар Департаменту громадської безпеки Піттсбурга Алісія Джордж сказала, що винуватцем зіткнення, за попередньою інформацією, є водій вантажівки, який перетинав перехрестя на червоне світло.

Аварія сталася в 1,6 км від гаража Argo AI. Постраждалі доставлені в найближчу лікарні. Їх стан стабільний. Розслідування за фактом зіткнення ведеться. Поки звинувачення нікому не пред'явлено.

Компания Ford, що забезпечує фінансову та медіа-підтримку Argo AI, заявила, що проінформована про інциденті за участю тестового автомобіля. «Ми збираємо всю інформацію (про подію). Наша початкова завдання – забезпечення безпеки всіх учасників », – йдеться в електронному листі компанії. Що стосується того, чи був автомобіль на момент аварії в режимі автономного управління, представник Ford не повідомив. Немає інформації про те залишені до закінчення розслідування решта випробування Argo AI.

Це не перша аварія за участю самоврядного автомобіля в Піттсбурзі. У вересні минулого року в ДТП потрапив автономний автомобіль Uber. Як запевняли в компанії, все системи автономного управління на момент аварії були справні, а винуватцем інциденту була друга сторона.

Argo AI заснований вихідцями з Google і Uber, займалися в компаніях розробками самоврядних транспортних засобів. Стартап тестує свої розробки на дорогах Піттсбурга з початку 2017 року. Необхідні для цього кошти ($ 1 мільярд на 10 років) компанія отримала від Ford і тепер допомагає автовиробникові розробити власний самоврядний автомобіль без керма і педалей до 2021 року.

Джерело: The Verge

Related