Bentley вбудувала в кросовер Bentayga сканер відбитків пальців

Кросовер Bentley Bentayga оснастили сканером відбитків пальців, який забезпечить збереження, залишених в салоні цінних речей.

На центральному тунелі автомобіля розробники встановили литий алюмінієвий відсік для зберігання дрібних предметів, що відкривається відбитком пальця. Його розробкою займалися фахівці підрозділу Mulliner. В кришку вбудований біометричний датчик, в пам'ять якого можна внести кілька відбитків пальців. Усередині знаходяться два USB-порту, що дозволяють заряджати смартфони, як всередині відсіку, так і зовні.

В моторній гамі Bentley Bentayga 550-сильний твін-турбо мотор V8 4.0 (770 Нм), 608-сильний W12 6.0 (900 Нм) і 453-сильний дизельний агрегат V8 4.0 (900 Нм), а також гібридна силова установка як у Porsche Panamera E-Hybrid.

Гібридну модифікацію кросовера компанія представила на Женевському автосалоні. У стандартному оснащенні гібрида навігаційна система, здатна прораховувати оптимальний варіант використання електромотора і двигуна внутрішнього згоряння для кожного конкретного маршруту. Ще одна особливість новинки – домашнє зарядний пристрій від Філіпа Старка – відомого промислового дизайнера.

Джерело: Motor

Related