Bentley підготує Bentayga для участі в гонці на Пайкс Пік

Bentley Bentayga візьме участь в гонці на горі Пайкс Пік в американському штаті Колорадо. «Гоночну» модифікацію позашляховика готує автоспортивного підрозділу бренду.

Доробки обмежаться підвищенням безпеки і установкою протипожежних пристроїв. Bentayga укомплектують стандартним 600-сильним бензиновим мотором W12 розвиває 900 Нм крутного моменту, повним приводом, пневмоподвеской і активними стабілізаторами поперечної стійкості, що харчуються від 48-Вольтою системи. Незважаючи на те, що важить позашляховик майже 2.5 тонни, першу «сотню» він набирає за 4.1 с. Максимальна швидкість – 301 км / ч.

В Bentley відзначили, що на Пайкс Пік, Bentayga спробує встановити рекорд проходження траси серед серійних позашляховиків і сподіваються, що потужності 6.0-літрового бітурбомотор W12 і майстерності гонщика, ім'я якого оголосять ближче до гонки, буде досить для перемоги.

Чинним рекордсменом у цій категорії є Range Rover Sport. У 2013 році він подолав трасу на Пайкс Пік за 12 хвилин 35 секунд. За кермом був гонщик Пол Далленбах.

Джерело: Bentley

Related