Bentley готує гоночне купе Continental GT3 другого покоління

Bentley Motorsport і британська фірма M-Sport працюють над новим Bentley Continental GT3, який виїде на гоночні треки в 2018 році.

Друге покоління боліда побудовано на основі нового дорожнього купе Continental GT. Команда вже приступила до шестимісячної тестової програми, а в гоночному сезоні 2018 року спорткар покаже себе на трасах Blancpain GT Series, Intercontinental GT Challenge і інших світових чемпіонатів.

Гоночний Continental GT3 крупніше дорожньої версії. Габаритна довжина спорткара – 4860 мм (+55), ширина – 2045 (+91), висота – 1355 мм (-50). При цьому він легше на 944 кг і важить всього 1300 кг. Купе оснастили 557-сильним бітурбований «вісімкою» робочим об'ємом 4.0 літра з сухим картером і новими системами впуску та випуску. У парі з ним працює 6-ступінчаста секвентальная коробка Ricardo. В арсеналі спорткара антиблокувальна система і активна система безпеки Bosch, передня і задня підвіска на подвійних поперечних важелях, вентильовані дискові гальма Alcon з шести- і чотирьохпоршневими супортами і карбоновий аеродинамічний обвіс. Спорткар «взули» в шини Pirelli P Zero 355/705 R18. Замість задніх сидінь встановили каркас безпеки і бортову систему пожежогасіння.

Першої гоночною трасою, яку спробує підкорити Bentley Continental GT3 нового покоління стане трек в італійському місті Монца. Тут в квітні 2018 року триватиме гонка серії Blancpain GT. Старт продажів намічений на червень.

Перове покоління спорткара Bentley Continental GT3 початок свою гоночну кар'єру 4 роки тому. За цей час йому вдалося підкорити 120 подіумів і завоювати 45 перемог в 528 різних гонках.

Джерело: Drive

Related