«Бадер Україна» буде шити чохли для Mercedes-Benz S-Class і Mercedes-Maybach

В Україні будуть шити шкіряні чохли для автомобілів Mercedes-Maybach і Mercedes-Benz S-Сlass, які з'являться на світовому ринку в січні 2020 року.

Виробництво налагодять на виробничих площах компанії «Бадер Україна» в місті Городок та селі Кожичі Яворівського району Львівської області. У 2019 працівники двох підрозділів компанії щодня будуть шити 200 комплектів салонів Mercedes-Maybach і Mercedes-Benz S-Сlass.

Як повідомив керівник управління інвестиційної політики Львівської ОДА Роман Матис, контракт з компанією Mercedes-Benz був підписаний в квітні 2018 року. Зараз на двох підприємствах компанії «Бадер Україна» працює більше 3800 чоловік, а завдяки новому контракту до кінця поточного року працевлаштуватися зможуть ще 500 українців. У 2019 компанія планує збільшити кількість робочих місць до 5.5 тисяч.

ТОВ «Бадер Україна» є філією німецької компанії «Бадер Гмбх», що займається виробництвом шкіри для автомобілів «преміум» сегмента. Перший завод компанії в Городку з'явився в 2006 році, другий – в селі Кожичі почав працювати в листопаді 2016 року. На підприємствах шиють шкіряні сидіння для автомобілів Audi і BMW.

Джерело: ЛОДА

Related