Автовиробництво у вересні на третину відстало від торішніх показників

У вересні українські виробники автотранспортної техніки випустили 550 одиниць техніки, що на 33% менше ніж у вересні 2017 року, а виробництво легкових автомобілів знизилося на 31 %.

За даними асоціації «Укравтопром», збільшити виробництво вдалося лише черкаському автобусному заводу (+ 19%) і чернігівському автозаводу (+ 31% ). З конвеєра першого в вересні зійшли 43 одиниці автотранспорту, другого – 21 одиниця. Як відзначили в асоціації, вийти в «плюс» виробникам вдалося тільки за рахунок надзвичайно низької порівняльної бази.

В порівнянні з вереснем минулого року випуск легкових автомобілів знизився на 31%, а на єдиному діючому в цьому сегменті підприємстві – заводі «Єврокар» – на 8%. Протягом місяця методом крупно-вузлової зборки тут було зібрано 476 автомобілів.

Вантажних автомобілів українські автовиробники зібрали тільки три, що в 20 разів менше, ніж роком раніше (дані про обсяги виробництва АвтоКрАЗу в статистиці «Укравтопрому» не враховуються з серпня 2016 року).

Автобусне виробництво знизилося на 3% і склало 71 шт. Всього ж з початку року в Україні виготовили 5094 автотранспортних засобів, що на 11% ніж за той же період 2017 року.

Related