Автомобілі патрульної поліції оснастять радарами

Національна поліція планує обладнати патрульні автомобілі радарами для фіксування швидкості руху. Кошти на закупівлю радарів передбачені в Державному дорожньому фонді.

Про це повідомив перший заступник начальника Департаменту патрульної поліції Олексій Білошицький, нагадавши, що з 8 жовтня вводиться фіксація швидкості руху за допомогою стаціонарних радарів TruCam . Протягом першого тижня співробітники патрульної поліції вимірюватимуть швидкість транспортних засобів в пілотному режимі. За словами Білошицького більше 25 портативних вимірювачів швидкості TruCam будуть використовуватися на дорогах міжнародного та національного значення, а також на двох проспектах в Києві. Надалі кількість радарів на дорогах буде збільшуватися, як і присутність патрульної служби.

«Запуск даної системи – лише перший крок у подальшому розвитку системи фото- і відеофіксації правопорушень. Наступним кроком буде запуск приладів, які будуть розміщені стаціонарно в службових автомобілях. Цей аспект вже передбачений програмою дорожнього руху, а фінансування даного приладу передбачено в Дорожньому фонді. Ще одним таким кроком буде введення системи автоматичної фіксації, яка на даний момент швидкими темпами розвивається. Прийнято низку нормативно-правових актів, потрібно прийняти ще кілька, і я думаю, що в найближчому майбутньому ми побачимо і систему автоматичної фіксації правил дорожнього руху », – сказав Білошицький сьогодні на брифінгу.

При цьому він підкреслив, що радари – це не засіб поповнення бюджету або покарання водіїв. Усі прийняті Національною поліцією заходи спрямовані на підвищення безпеки на дорогах.

Джерело: LB.ua

Related