Автомобілі MINI отримали «робот» і новий логотип

Компанія MINI представила рестайлінгові версії трьох-і п'ятидверний хетчбек, а також кабріолета. Оновлення торкнулися зовнішнього оформлення моделей, оснащення, моторної лінійки і трансмісії.

Хетчбеки MINI і їх тезка кабріолет першими в лінійці бренду «приміряли» оновлений логотип, отримали кілька змін оптику і семиступінчастий преселективний «робот» в якості опції, який замінив шестиступеневий «автомат».

Оскільки зовні застаріти хетчбеки і кабріолет не встигли, зміни екстер'єру виявилися не кардинальними. Дизайнери обмежилися перетвореними фарами головного світла, які тепер опціонально можуть світлодіодними матричними, і задніми світлодіодними ліхтарями, чітко нагадують прапор Великобританії, як у концепту Mini JCW GP. У списку оновлень три додаткових кольору кузова (Emerald Grey, Starlight Blue і Solaris Orange), новий дизайн легкосплавних колісних дисків і нові фірмові емблеми. У салоні: мультимедійна система з 6.5-дюймовим сенсорним дисплеєм з підтримкою протоколу Bluetooth, мультифункціональний рульове колесо. Як опція пропонується розважальний комплекс з навігацією і доступом в Інтернет, вбудований в водійські двері проектор логотипу Mini і бездротова зарядка для смартфона.

Нові елементи декору, додаткові кольори в кузовний палітрі і варіанти обробки салону дозволять власникам оновлених хетчбеків і кабріолета персоналізувати свої автомобілі. Крім того, тепер можна замовити пакет зовнішнього оздоблення Piano Black Exterior, що має на увазі чорну глянсову окантовку фар, ліхтарів і решітки радіатора.

Змінилася і моторна гамма моделей. Так європейські версії First і One позбулися 1.2-літрового наддувного мотора. Його місце зайняла 1.5-літрова «турботройка» тієї ж потужності: 75 і 102 кінських сили, але із збільшенням на 10 Н · м крутним моментом (160 і 190 Н · м відповідно).

Тепер моторна лінійка рестайлінгової моделі складається з бензинових агрегатів 1.5 (75-136 к.с.) і 2.0 (192 к.с.), а також турбодизелів 1.5 (95-116 к.с.) і 2.0 (170 л . С.). Залежно від версії розгін з місця до 100 км / год займає від 6.8 до 13.4 с.

Після модернізації збільшилася і робочий тиск системи безпосереднього уприскування. Так показник бензинових моторів виріс з 200 до 350 бар, у 1.5-літрового «дизеля» – з 2000 до 2200 (у агрегату 1.5) і у 2.0-літрової дизельної «четвірки» – з 2000 до 2500 бар. В результаті оптимізації програмного забезпечення, систем впуску, випуску, змащення й охолодження економічність покращилася на 5%.

Автомобілі з роботизованою коробкою передач доповнені системою start / stop. Для економії палива в режимах руху MID і Green автомобіль може їхати накатом. Восьмиступінчастою автоматична коробка залишилася тільки у модифікації Cooper SD, оснащується 170-сильним дизелем.

Ті, що пережили рестайлінг моделі виробник покаже в Детройті.

Джерело: MINI

Related