Автомобілі Maserati перетворили на дерев'яні машинки

Шведська компанія Playsam – виробник дизайнерських іграшок з дерева – розробила колекцію дерев'яних машинок, в яку увійшли класичні та сучасні моделі Maserati, в тому числі кросовер Levante, гоночний 4CLT, гранд-турер A6G і концептуальне купе Alfieri.

Колекція, яка буде складатися з десяти модельок, була представлена ​​в рамках 88 Женевського автосалону. На той момент були готові три з них Ghibli, Merak, і Khamsin. У створенні модельок брали участь фахівці італійської марки. Придбати іграшку можна як неокрашенной, так і пофарбованої в колір оригінальної моделі.

На даний момент повної інформації про ціни і про те, коли колекція іграшкових Maserati з'явиться в продажу, немає. Зазвичай п'ятидюймовий (12.7 см) мініатюри Playsam коштують близько 70 доларів. Семидюймовий (17.7 см) модельки Alfieri і Levante з горіхового дерева виробник оцінив в 377 доларів.

Співпрацює Playsam і з іншими компаніями. У їх числі автовиробники Volvo і Saab, а також мультинаціональна авіакомпанія SAS Scandinavian Airlines.

Джерело: Carscoops

Related