Автомобілі марки Інфініті – невичерпні можливості для тюнінга

Моделі Інфініті надають величезний простір для фантазії дизайнерів тюнінгу, яке ми постараємося охопити в цій статті

Тюнінг автомобілів Інфініті має на увазі під собою внесення змін в зовнішній вигляд машини, поліпшення внутрішнього простору авто і підвищення робочих характеристик силового агрегату. Природно, всі роботи по тюнінгу проводяться відповідно до вимог власника автомобіля. Найкращим варіантом місця для проведення тюнінгових робіт є спеціалізовані центри, так як самостійно зробити тюнінг не завжди виходить якісно.

Дизайн, характерний для марки Інфініті, відмінно піддається метаморфоз. Зовнішній тюнінг може схилятися як в консервативну сторону, так і в бік спорту. В залежності від уподобань автовласника, від його характеру і звичаїв, розробляється той чи інший варіант.

Типових рішень для тюнінгу автомобіля Інфініті досить багато. Ця марка завсідника дизайнерських ательє по всьому світу. Однак до тюнінгу звертаються за індивідуальністю і ексклюзивом, тому дуже часто новий дизайн розробляється з нуля.

Тюнінг екстер’єру автомобіля

Тюнінг зовнішності машин Інфініті починається з установки обважень. Дані деталі покращують як зовнішній вигляд, так і аеродинамічні показники автомобіля. Для автомобілів Інфініті вже розроблена ціла лінійка обважень. Над зовнішнім тюнінгом Інфініті вже попрацювали серйозні дизайнерські компанії, так що безумовно буде з чого вибрати.

Однак можливий варіант, що Ви самостійно придумуєте обриси і форму обважень, а працівники тюнинговой компанії прокреслюють це в 3d-програмах і виготовляють. До речі, останній метод роботи (індивідуальний) дуже широко поширився і у нас в країні.

З приходом тривимірного комп’ютерного моделювання розробляти дизайн автомобілів стало набагато простіше. Саме 3D-програмами ми зобов’язані сьогодні сучасному дизайну багатьох авто. Кібернетичний розум генерує форми, підлеглі законам гармонії, проте не без допомоги людини.

При роботі над зовнішнім виглядом автомобіля Інфініті не слід забувати про колісні диски. Інфініті відмінно йдуть легкосплавні диски з великою кількістю променів. Якщо Ви любите поганяти, то дуже до речі доведеться нанесення аерографічного малюнка. Власнику авто можуть запропонувати вже масу готових і опрацьованих малюнків, а також він особисто зможе спробувати в ролі художника.

кросовер марки Інфініті дуже йде низькопрофільна гума на великих колісних дисках. Ці автомобілі при всій їх солідності володіють і екстравагантністю. Спортивна атрибутика робить їх більш агресивною і підкреслює круту вдачу.

Лакофарбове покриття

Заводська фарба Інфініті в більшості випадків влаштовує людей, що прокачують свою малину. Швидше за все, вони просто не хочуть змінювати колір і взагалі що-небудь робити з захисним шаром. Але сьогодні є ряд матеріалів, завдяки яким можна змінити не тільки колір, але і фактуру покриття, при цьому абсолютно не зашкодивши заводському лаку і фарби.

На замітку

Грунтовні і досить великі риси машин марки Інфініті добре виглядають при виділенні кольором або фактурою. На них можна наклеїти плівку або нанести гумову фарбу. І те, і інше можна видалити в будь-який момент, не пошкодивши рідну фарбу.

Робота над внутрішнім простором Інфініті

Тюнінг автомобілів Інфініті всередині передбачає велюрову обшивку салону, установку безлічі декоративних вставок, удосконалення підголівників і передньої панелі. Без уваги не залишається і такий важливий елемент, як рульове колесо, яке перетягується більш дорогими матеріалами. В салон автомобіля встановлюється безліч електроніки такий, як TV, DVD, додаткові дисплеї і камери.

"

Салон Infiniti на перший погляд самодостатній. Дрібні доопрацювання в даному випадку легко можуть перевантажити інтер’єр. Тому дизайнери часто йдуть на кардинальні зміни, аж до зміни концепції. Зазвичай імпровізують або на космічну тему, або на тему гламуру або ретро. І в тому, і в іншому випадку можна досягти приголомшливих ефектів.

Робота над інтер’єром Інфініті може йти в чотирьох напрямках:

  • перетяжка оббивки крісел;
  • моделювання обшивки стелі і дверей, перетяжка керма;
  • прикраса приладовій панелі;
  • светодизайн.

При виборі кольору шкіри для салону багато хто віддає перевагу коричневим відтінкам. Шкіра коричневого кольору дивним чином гармонує з благородними лініями цих автомобілів. Коричневий асоціюється зі стабільністю і консерватизмом, завдяки чому в значній мірі виграє респектабельність дизайну.

В салоні цікаво виглядає і бордова обшивка. Але її можна порекомендувати стільки самим екстравагантним особистостям. Якщо Ви схильні до консерватизму, то краще зупинитися на коричневої шкірі або велюрі.

Говорячи про тюнінг салону Інфініті, не можна не сказати про використання кольорових поєднань. Коричнева шкіра добре гармонує зі вставками з чорної шкіри. Непогано виглядають поєднання з більш світлим по тону. Для чорних машин часто вибирають світлі оббивки, які роблять їх салон вкрай акуратним.

Поліпшення ходової і мотора

Тільки за згодою власника машини Інфініті, проводяться роботи по установці більш сучасних і високотехнологічних елементів підвіски, а також гальмівної системи. Гальма отримують додаткове охолодження. Удосконалення гальмівної системи доцільно разом з підвищенням робочих характеристик мотора.

"

Найчастішим варіантом збільшення динаміки і продуктивності силового агрегату Інфініті є чіп-тюнінг, в ході якого програмне забезпечення дуже сильно змінюється, і в ньому знімаються багато обмежень. Для механічного вдосконалення мотора запчастини під Інфініті можна знайти в будь-якому сервісному центрі компанії.

Сьогодні багато фірм випускають деталі для технічного тюнінгу автомобілів марки Infiniti. Але при їх виборі рекомендується консультуватися з фахівцями. Дуже часто запчастини сторонніх виробників при однакових індексах можуть відрізнятися не тільки конструкцією, але і посадочними діаметрами або кріпленням.

На замітку

Врахуйте, що чим м’якше підвіска, тим гірше керованість автомобіля. Не варто захоплюватися надмірно м’якими пружинами і амортизацією, особливо якщо мова йде про машини зі спортивним характером.

Цікаве відео: Infiniti FX50S на величезних колесах

Related