Автомобілі Lamborghini збережуть атмосферні мотори

Перші гібридні суперкари Lamborghini: купе Huracan і Aventador наступного покоління отримають гібридні силові установки на базі атмосферних двигунів V10 і V12.

Як пише Autocar з посиланням на технічного директора Lamborghini Маурізіо Реггіані, італійська марка не має наміру відмовлятися від атмосферних моторів і використовувати на нових моделях класу суперспорт турбовані двигуни або агрегати з меншою кількістю циліндрів.

«У кожного автомобіля є місія, і на основі цієї місії вам потрібно вибрати правильний двигун. Для Urus переважно був турбомотор, але для суперкарів ми продовжимо використовувати атмосферні агрегати. В майбутньому нам потрібно буде враховувати споживання палива і викиди. Я переконаний, що атмосферний двигун в поєднанні з гібридною системою може бути правильним вибором », – сказав Реггіані.

За словами Реггіані, першим гібридним суперкаром Lamborghini стане Aventador нового покоління, а в 2022 році на ринок вийде нове купе Huracan з плагін-гібридною силовою установкою. Проблему зі збільшенням ваги, яка супроводжує встановлення акумуляторних батарей і електродвигуна, в Lamborghini мають намір вирішити за рахунок установки углепластикового кузова, здатного накопичувати електроенергію і виступати в ролі надпровідника. Новий тип композитних матеріалів для реалізації цієї ідеї інженери компанії розробляють спільно з фахівцями Массачусетського технологічного інституту (МТІ).

Terzo Millennio Concept

В листопаді 2017 року Lamborghini представила концепт електричного суперкара з «самозаліковує» карбоновим кузовом – Terzo Millennio Concept, розроблений за участю МТІ. Як заявляли розробники, головне завдання Terzo Millennio – демонстрація можливостей нових технологій зберігання енергії і матеріалознавства, які в найближчому майбутньому можуть використовуватися в серійних моделях Lamborghini.

Related