Автомобілі Hyundai отримають аудіосистему Bose

Компанія Hyundai підписала угоду про співпрацю з американською фірмою Bose – відомим розробником і виробником аудіотехніки.

Першою аудіосистему Bose отримає нова Sonata. Спеціально для седана оптимізували настройки 12-канального цифрового підсилювача і розташування дванадцяти динаміків комплексу. За глибокі баси в новій аудіосистеми буде відповідати комбінація динаміків Bose Super65 в передніх дверях і 230-міліметровий сабвуфер з неодимовим магнітом на задній полиці. По центру передньої панелі розташується середньочастотний динамік, по краях – 60-міліметрові Twiddler.

Ефект об'ємного звуку забезпечить технологія Bose Centerpoint. Крім того, аудіосистема отримає функцію SurroundStage, що створює індивідуальну звукову сцену для кожного пасажира, а також функцію Dynamic Speed ​​Compensation, змінює гучність і тембр мелодії в залежності від швидкості автомобіля.

Hyundai Sonata нового покоління компанія показала тиждень тому. Седан став першим серійним автомобілем марки, дизайн якого розроблений відповідно до нової дизайнерської філософією «Sensuous Sportiness». Ряд стилістичних рішень йому дістався від кросовера HDC-2 Grandmaster, який дебютував рік тому на мотор-шоу в Пусані. З багатошаровими лініями кузова новий седан виглядає більш гладким, що робить його схожим на чотирьохдверне купе. Повну інформацію про Hyundai Sonata нового покоління компанія надасть під час прем'єри в Нью-Йорку.

Джерело: Hyundai

Related