Автобус команди Ferrari продадуть на аукціоні

В лютому в Парижі продадуть автобус формульної команди Ferrari. Автобус виставить на торги аукціонний дім Bonhams. Нинішній власник планує виручити за нього 125-250 тисяч євро.

Командний автобус Scuderia Ferrari побудований на базі туристичного автобуса Iveco Domino Orlandi HDH. У період з 2001 по 2005 рік його використовували для нарад і зустрічей з пресою. Оригінальний салон 12-метрового автобуса був дві кімнати з окремими входами, в кожній з яких було встановлено комп'ютерний і масажний столи, телевізор, супутниковий телефон з доступом в інтернет, а також обладнаний гардероб.

Нинішній власник придбав автобус в 2009 році і перетворив його в повноцінний «будинок на колесах» з двоспальним ліжком, домашнім кінотеатром, ванною кімнатою, туалетом, автономною системою підігріву і кондиціонування повітря, а також дизельним генератором на 220В.

Автобус Domino Orlandi HDH, що подолав 90 тисяч кілометрів, оснащений пневматичною підвіскою, 380-сильним мотором і 8-діапазонною автоматичною коробкою.

Джерело: Motor

Related