Авто з США в кредит з AtlanticExpress

Компанія Атлантік Експрес – лідер з продажу автомобілів з США. Ми намагаємося, щоб кожен клієнт отримував саме те авто, яке він хоче, працюємо з кращими пропозиціями і вирішуємо всі формальності, пов'язані з купівлею і доставкою транспортних засобів.

До кінця 2018 року діють пільгові тарифи на розмитнення закордонних авто. Наша компанія вирішили допомогти кожному охочому стати володарем гарної машини, і ввели можливість придбання американських бу авто в кредит. Якщо у вас не вистачає певної суми для реалізації своєї мрії – це не привід відкладати покупку в довгий ящик.

Купівля автомобіля з нами – легше простого

Маючи величезний досвід підбору, покупки і доставки старих авто з США, ми знаємо всі підводні камені і здатні вирішити питання будь-якої складності, пов'язані з цими процесами. AtlanticExpress працює з найбільшими автомобільними аукціонами Америки, такими, як Copart, Manheim, IAAI і т.п. Завдяки розвиненій логістиці (11 портів Штатів і Канади) ми підшукуємо оптимальні варіанти доставки машини.

Ціна на наші послуги є фіксованою і не залежить від вартості машини.

Звернувшись до нас, ви отримуєте консультацію і підбір декількох цікавих варіантів, що відповідають вашим побажанням і можливостям. Також озвучуються витрати на аукціонний збір, доставку, розмитнення, сертифікацію, в деяких випадках – ремонт. Коли ви визначаєтесь з вибором – укладається договір, починаються торги і здійснюється купівля. Після оплати SWIFT-платежу на рахунок аукціону залишається лише трохи почекати доставки авто в Україні, організація якої – наша задача.

Послуга "авто під ключ" передбачає також сертифікацію, розмитнення і ремонт транспортного засобу – ви отримуєте повністю готовий до експлуатації автомобіль.

Електромобілі з Америки

Все більше водіїв пересідають з автомобілів з ДВС на електрокари. Мережі електрозаправок постійно зростають, дозволяючи їздити на еко-транспорті на великі відстані. Крім того, на даний момент відсутні акцизний збір і ПДВ, діє нульова митна ставка на розмитнення електромобілів.

АтлантікЕкспресс може пригнати Nissan Leaf, Tesla model S, BMW i3 або будь-яку іншу електричну машину з США під замовлення. Також ви маєте можливість вибрати електрокар серед тих, які вже привезені в Україну.

Кредитна пропозиція

Наше ексклюзивне кредитна пропозиція діє для осіб віком від 26 до 65 років. Ми працюємо з працевлаштованими населенням (в т.ч. з моряками), пенсіонерами, людьми з інвалідністю ІІ і ІІІ груп, СПД.

Куплене в кредит ТЗ не є заставним майном і не може бути відчужене. Відсутня умова обов'язкового страхування життя і КАСКО.

За умовами програми річна процентна ставка дорівнює 0,01%, щомісячна комісія становить 1,33%, а разова – 2,99%. Діють річна ставка 18,75% та нульовою страховий тариф.

Компанія AtlanticExpress професійно займається продажем бу авто з Америки більше десяти років. Ми пригнали близько 2000 машин і заслужили гарну репутацію серед автолюбителів. На території України діє 8 офісів, куди ви можете звернутися за безкоштовною консультацією.

Related